PÜHITSUSTEE IN PARADISUM

Kinkekomplekt "Pühitsustee In Paradisum" koosneb orgaanilisest roositeest In Paradisum ja kaksikleegi küünlast.

In Paradisum orgaaniline roosiõie tee 20gr

Roos on taimekuningriigi eeterlik kuninganna, kelle unustamatu taevalik olemus lõhnab, maitseb ja mõjub kui mälestus paradiisist. Orgaaniline roositee on valmistatud Katku Koja rosaariumis puhtalt kasvanud roosiõitest, kelle seas on nii vana prantsuse gallikaroose kui ka rohkelt erinevaid erakordselt peenete lõhna- ja maitseomadustega inglise rooside sorte. Roos on kõrgsageduslik ja esindab ülimat puhtust, armastust, terviklikkust. Roos tõstab meid kõrgemale ja mõjub elustavalt, südant avavalt, hingehaavasid tohterdavalt.

Koostisosad: roosi kroonlehed.

Valmistamine: 200ml/90°C värske vesi + 2g teepuru

Tõmbeaeg: 3-4 minutit


Kaksikleegi küünal 100ml              

Kaksikleegi küünlad on valatud Katku Kojas ja nad valgustavad nägema kõige taga olevat ühtsust, seda, kuidas kaks on täielikult üks. Kahe tahiga puhtast mesilasvahast küünlad kannavad endas ühendavat, liitvat mõju. Kaksikleegi küünal põleb aeglaselt kauni kuldse kumaga. Kaksikleegi mesilasvaha käsitööküünlad puhastavad ja parendavad ruumis oleva õhu kvaliteeti. Mesilasvahast küünla imeline magus lõhn jutustab lugusid lilledest ja taimedest, milledel mesilased on korjel käinud. Küünla põlemisaeg on ca 9h.

KASUTAMINE: 

Süüdake kaksikleegi küünla mõlemad tahid ja põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, et tagada küünla ühtlase põlemise.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Soovitav on kustutada küünlaleeki summutamisega, mitte puhudes.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel, sest metallpurk läheb kuumaks.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Enne küünla põlema panemist lõigake vajadusel taht lühemaks, et küünal liialt suure leegiga ei põleks ega tekitaks tahma. Sobiv tahi pikkus põlemisel on 0,5 - 1cm.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui metallpurgi põhja on jäänud alla 0,5 cm vaha.

Mitte jätta põlevat küünalt järelevalveta.


Läbi müüdud