Eluveed

Kinkekomplekt „Eluveed“ koosneb kolmest, Katku Kojas destillatsiooniprotsessi läbi valmistatud, hüdrosoolist. Destillatsioon on oma olemuselt loodusest inspireeritud alkeemiline protsess, mille käigus toimub algmaterjali transformatsioon uuele kujule ehk tegemist on taime hologrammiga. Katku Koja hüdrosoolid sisaldavad destilleeritud vett, milles on segunenud taimede rakuvedelik ja eeterlik õli.

Unio Mystica (100 ml). Magusa tsitruselise aroomiga tähkjas lavendel (lavandula angustifolia),  kasvab Katku Koja rosaariumis rooside vahel ja õitseb kogu suve hilissügiseni. Lavendel on sügavalt rahustav ja seeläbi sobib kasutamiseks ärevatel aegadel või õhtuti mõjudes kõiki meeli lõdvestavalt luues sügavamat usaldust. Unio Mystica orgaaniline lavendlivesi sisaldab lavendli rakuvedelikku ja rikkalikult eeterlikke õlisid ning on antiseptiline. Piserda lavendlivett näo ja pea piirkonda kui koged aktiivset mõttetegevust, pingeid peas või migreene. Piserda lavendlivett ruumi, kuhu soovid luua õdusa ning rahuliku meeleolu. Kasuta lavendlivett näo- ja juuksehoolduses. Hüdrosoolis sisalduv lavendliõli tugevdab juuksekasvu ja vähendab väljalangemist ning on nahka puhastav, ekseeme leevendav. Lavendel aitab meil ühineda kõrgeimaga läbi avatuse uuele ja kogeda lõpmatust iseendas.

Religare (100 ml). Roos on taimekuningriigi eeterlik kuninganna, kelle unustamatu taevalik olemus lõhnab, maitseb ja mõjub kui mälestus paradiisist. Orgaaniline roosivesi Religare on valmistatud Katku Koja rosaariumis puhtalt kasvanud roosiõitest, kelle seas on nii vana prantsuse gallikaroose kui ka rohkelt erinevaid erakordselt peenete lõhna- ja maitseomadustega inglise rooside sorte. Roos on kõrgsageduslik ja esindab ülimat puhtust, armastust, terviklikkust. Kasutage orgaanilist roosivett Religare rituaalselt või igapäevaselt, sageduse tõstmiseks või lihtsalt naha- ja juuksehoolduses värskenduseks. Roos tõstab meid kõrgemale ja mõjub elustavalt, südant avavalt, hingehaavasid tohterdavalt.

Sacramentum (100ml).  Harilik kadakas (juniperus communis) on rohkete raviomadustega igihaljas tugevasti harunev puu. Orgaaniline kadakavesi Sacramentum on valmistatud nii kadaka okstest, koorest, okastest kui marikäbidest. Kadakas on karge olemusega, puidune, suitsuse lõhnaga. Tema marikäbide otsas oleva risti märgi tõttu peetakse kadakat pühaks puuks (eriti Ida-Eestis). Kadakas puhastab ja kaitseb haiguste ning kõige halva eest. Hüdrosoolis sisalduv kadakaõli on tugev antiseptik, desinfitseerib õhku, ergutab ja tugevdab närve, leevendab valusid ning külmetushaigusi, stimuleerib vereringet ja toniseerib nahka.

Läbi müüdud