Kes te olete? 

Oleme terapeudid, aitame inimestel lahendada nende eludes olevaid probleeme, olgu nendeks tervis, suhted, eneseteostus, vaimne areng jms.

Kuidas te inimestega töötate?

Töötame inimestega põhjuslikkuse tasandil ja vaatame, mille tõttu on sümptomid tekkinud (suhetes, tervises, eneseteostuses, vaimsuses), leiame üles probleemide algpõhjused ja harutame need koos inimese endaga lahti. Nõnda toimub inimese elus muutus - nad tervenevad. Aitame inimestel oma elu teise nurga alt näha. Pildid, mida inimene endas kannab, kujundavad tema elu. Need teevad ta haigeks või terveks. Püüame inimesi vabastada haigeks tegevatest piltidest nende alateadvuses, tervendada nende sisemisi ettekujutusi, et nad end uuena kohtaksid, end paremini mõistaksid ning, et nad kogeksid sisemist muutust ja tervenemist.

Milliste küsimuste ja probleemidega saavad inimesed teie poole pöörduda?

Meie poole pöörduvad inimesed tervise, suhete, eneseteostuse ja vaimse arenguga seonduvate küsimustega. Inimesed on läbi aegade otsinud vastuseid elu jooksul tekkinud küsimustele ja vajanud oma elus (arengus) terapeutilist tuge ning nõustamist.

Kui kaua kestab üks seanss ja palju see maksab?

Üks individuaalseanss kestab tavaliselt 1,5 tundi. See on üks-ühele töötamise puhul kõige optimaalsem ja efektiivsem aeg selleks, et toimuks muutus. Vastuvõtutasu tavaolukorras on 50 eur-i. Vabatahtliku annetuse raames võtame inimesi vastu kord kuus viimasel reedel. 

Millal ja kus te inimesi vastu võtate?

Võtame inimesi vastu kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti 11.00 kuni 20.00 Kesk-Eestis (Mäo) Katku Kojas. Katku Koda on pühapaik, mis "toidab" inimeste füüsilist, emotsionaalset, mentaalset ja vaimset vormisolekut andes nõnda tõuke arenemiseks ja kasvamiseks. 

Kas kõik inimesed, kes teie poole pöörduvad, saavad abi?

Suur osa inimestest saavad abi. Keeruline on aidata inimest, kes toetub oma elus vaid välisele ja ootab, et keegi teine teda korda teeks nii, et ta ise midagi endas muutma ei peaks. Ei saa aidata inimesi, kellel puudub sisemine motivatsioon areneda, kes soovivad jätkuvalt samamoodi edasi toimetada ning ei võta oma elu ja kogemuste eest vastutust.