Voolav vesi annab absoluutse kaitse negatiivse eest

Voolav vesi kaitseb inimest kurja silma eest ning hoiab energia ruumis puhtana ja muudab inimesed tasakaalukamateks.

Ükski loits, needus, kaetus või mõni muu negatiivne mõtteprogramm ei pääse läbi voolava vee informatiivsest väljast. Kõige ideaalsem on olukord, kus voolav vesi ümbritseb elumaja kõikidest külgedest ning veel on arvestatav voolukiirus. Selliseid paiku ei ole loomulikult palju, eriti veel kohti, kus ööbida on võimalik.

Üks selliseid kohti on näiteks Vihula mõisa viinaköök, kus kiirevooluline vesi ümbritseb hoonet kõikidest tema külgedest. Milline on erinevus ehk kui sogases energiainformatsioonis inimesed iga päev viibivad, saab viinaköögis ööbides ka vähem tundlikumale inimesele selgeks. Kel võimalus, soovitame Vihula viinaköögis ühe öö veeta.

On loomulik, et me peseme endid teatud regulaarsusega, samuti, võiks öelda, et iga päev, tuleks puhastada oma energiainformatiivset välja. Inimesed on kui antennid kes võtavad vastu ja edastavad alateadlikult informatsiooni üksteisele igal hetkel. Vaid kaduvväike osa, mida me üksteisele edastame, on meil teadvustatud. Seetõttu on meil väga raske panna tähele oma seisundite seost väliste impulssidega ehk inimestena me ei tea, millest meie ebakõlalised seisundid alguse saavad.

Oletame, et ühes ruumis on inimeste vahel olnud tuline vaidlus, konflikt, toimus see näiteks hommikupoolsel ajal. Sina aga sisenesid sellesse hoonesse pärastlõunal ning astusid ka ise sellest ruumist läbi. Kui enne hoonesse sisenemist olid sa tasakaalukas, rahulik siis sellest majast väljudes tunned kerget sisemist ärritust, rahulolematust jms. Inimene seostab tolle ärrituse, rahulolematuse automaatselt mingite oma isiklike aspektide, eluolukordadega. See toimub kiirelt ning paljuski teadvustamatult.

Mis toimus aga tegelikult? Tegelikult haakis inimene tolle konfliktse informatsiooni, mis seal ruumis varem loodi ja endiselt seal õhus oli, endaga kaasa. Toimus inimese seisundi muutus ehk kõrvalekalle tema loomulikust seisundist, teadvuse muteerumine. Mida varem muutuse oma seisundis teadvustame, seda parem. 

Kuna praegusel ajahetkel on inimestel esil sisemine emotsionaalsus (emotsionaalkeha), kus kõik see, mis meis on, ujub läbi väliste olukordade lainetena pinnale, tuleks meil viibida nõnda palju kui võimalik loomulikus elukeskkonnas, teha erinevaid veeprotseduure, viibida elava tule läheduses, vähendada infotarbimist ehk elada nõnda palju kui võimalik omas mullis.21. novembril toimub Kesk-Eestis (Mäo) Katku Kojas "Elamise metafüüsika" 4-osalise loeng/praktika sarja esimene osa. Osalemissoovist anna teada elli@kaksikleek.ee. Rohkem infot www.kaksikleek.ee/uritused

Eelmine
Ema hääl on lapse parim ravim
Järgmine
Vastsündinu

Lisa kommentaar

Email again: