Tõstame oma sisemist kvaliteeti

Naise ja mehe metafüüsika loeng-praktika alustab 22. mail.

Kõik, kes on varasemalt käinud ja kogenud, on ilmselt tajunud, et Katku Koda on teistsugune paik, seal on midagi teistmoodi, kui on mujal. Jah, kinnitame, et see nii on. Ühest küljest on see nii meie tõttu, teisalt meist täiesti sõltumatult. Me otsime alati sisemist kvaliteeti, kontekstist ja suhetest sõltumatult.

Sisemine kvaliteet avaldub küpsuse kaudu. Inimese tasandil tähendab küpsus läbi kogemist, läbi elamist, teada saamist, killukeste ühendamist enese sees. Küpsus tähendab rahus elamist ja rahul olemist. Me elame läbi teatud pilte, meil on, kui täpselt väljenduda, kogeme pildilist teadvust. See kujundab meie elu ja uskumusi, need on meie elusituatsioonide filtrid, sealt sünnivad meis ebakõlad – tervisega seonduvalt haiguste, aga ka elusituatsioonide näol meie elus.

Rahu ja harmoonia saab meie elus olla läbi haavade tervenemise, see tähendab ka seda, et meie elektromagnetiline väli hakkab sisaldama rohkem informatsiooni, mis omakorda teiseneb inimlikeks (vooruslikeks) kvaliteetideks – oleme väekamad ning tervemad. Kõik haavad, probleemid, mis meil on, on südamehaavad. Viimastest tulevad kõik hirmud, nii teadvustatud kui ka mitteteadvustatud, mis kujundavad välja käitumuslikud põhivormid meie suhetes. Sealt sünnivadki ebaküpsus ja suutmatused meie elus.

Seega, otseselt ei pea me endid ümbritseva eluga midagi pihta hakkama, vaid meil tuleb tõsta sisemist kvaliteeti, ja sellega me selle hooaja esimeses naise ja mehe metafüüsika loeng-praktikas 22. mail ka tegeleme.

22. mail toimub Katku Kojas Kesk-Eestis naise ja mehe metafüüsika loeng-praktika. Registreerimine avatud elli@kaksikleek.ee. Kohtade arv piiratud.


Eelmine
Ettevõte kui selle looja alateadvuse peegeldus
Järgmine
Probleemid närvisüsteemiga viitavad hingehaigusele

Lisa kommentaar

Email again: