Sildid:

Toetu usaldusele

Ükskõik mis ümberringi toimub, tuleb jätkata oma teed. Ootamatud olukorrad ei ole ootamatud meie hinge, vaid ainult meele-mõistuse jaoks.

Hommikul, koheselt peale ärkamist tuleks läbi tunnetada oma päev, nädal, kuu ning aeg-ajalt ka terve elu. Mis on see sinu suund kuhu oled liikumas või kuhu soovid päriselt liikuda? Kui sa oled selle oma tunnetusest läbi lasknud, ja oled leidnud sisemise kooskõla eneses oma eesmärgi suhtes, tuleks jätkata.

Kõik erinevad ajastulised väljakutsed, välise maailma poolt esitatud tingimused ei saa olla takistuseks sinu kutsmuse küsimuses. Võiks isegi öelda, et see on osa sellest. Ainus, mida me kaotada saame on ettekujutus võimalikust elust tulevikus, midagi tuttavlikku tänasest, mida meie meel-mõistus pidevalt homsesse päeva konstrueerib, arvates et elu läheb enam-vähem samamoodi edasi nagu varemgi. Ja kui ei lähe, kipume võitlema selle nimel, et läheks. Sel hetkel tuleks jõuda rahusse ja tarkusesse ning vaadata üle motiivid, mis meid on tänasesse päeva toonud - lähtealused, kas ja kuidas on need olnud kooskõlas meie tegeliku loomusega.

Me ei mõtle homset välja, küll aga saame tunnetada seda. Elu läheb edasi alati omal viisil, meil on vaja paindlikkust ning kannatlikkust selles küsimuses. Kui me vähendame meele kaudu saadavat päevast infosisendit, heidame kõik välised info- ning müraallikad kõrvale, on eeldus oma tunnetus üles leida.

Ka aeg, kus inimene ei tea täpselt, kus küsimusi on rohkem kui vastuseid, teadmatus, on vajalik. Oluline on, et me jätkaks sellega, mis tundub meile õige, mitte ei alistuks hirmudele. Pole õige ära jätta olulisi asju pelgalt põhjusel, et tulevik tundub ebakindel, vastasel korral mõjutab meid hirm, mis on armastuse vastand.

Ainus ülesanne praegu on leida ja olla avatud oma isiklikule tõetunnetusele ning liikuda suundadesse ja projektidesse kuhu meie tunnetus meid kutsub, isegi siis kui meel-mõistus selle kahtluse alla seab.

Eelmine
Vaimu vägi muudab naise kuldseks
Järgmine
Igal asjal on oma õige aeg

Lisa kommentaar

Email again: