Sildid:

Tõejanu inimestes kasvab, võim langeb omaenese mõõga läbi

Kuna energiainformatsioon maailmas muutub, muutuvad ka senised positsioonid. Ja see ei ole miski, mis allub ühe inimese või inimgrupi tahtele. Seetõttu võib üsna rahulikult jälgida kuidas tänane võim üleilmselt omaenese sisemistesse konfliktidesse upub. Täpselt nagu Kalevipoeg, langevad ka nemad omaenese mõõga läbi. Nad ei saa sellest läbi, välja, üle ega ümber ilma ise muutumata. See ongi nende ees ootav kannatus kui nad selle tee valivad. Uskuge, igaüks saab oma palga varem või hiljem.

Autoriteet ei ole enam seotud positsiooniga, vaid tulevased autoriteedid saavad olema need, kes oma olemuses on saavutanud sellise kvaliteedi, mida ümbritsevad inimesed hakkavad autoriteetseks pidama. Seetõttu rebeneb igast nurgast ka tänane poliitsüsteem, sest inimeste hingeline kvaliteet, kes selles süsteemis on, ei võimalda neil seal (võimul) püsida (kui nad just enda sisemist kvaliteeti ei tõsta), nii väga kui nad ka ei tahaks. Elu ei ole tahke nähtus, vaid see on informatsioon-laine-väli. Kui see muutub, ei saa väline püsima jääda, sest väli loob vormi.

Tõde heliseb ka inimeste sees, kes ei ela tões. Inimene, kes tões ei ela, kannatab ise kõige rohkem. Sellel kannatusel on ka nimi – salateadustes nimetatakse seda eeterkeha veaks. Religioonides on sellel, kuigi teise nime all, ka termin olemas – võlg.

Maiselt ja materiaalselt mõtlev inimene peab võlaks midagi ainelist kuid peentasandil on võlal palju laiem mõiste – iga kord, kui inimene ei ela kooskõlas tõetunnetusega (ehk tõega), on ta allunud oma astraalkeha puudustele. Astraalkeha on seotud kiusatustega inimeses, sealtkaudu avaldub potentsiaalselt inimese madalam osa. Kui ta seda osa läbi ei valgusta ehk inimene kvalitatiivselt ei muutu, loob ta enesele vastavalt oma tegudele kannatuse ka tulevikuks. Ja see on sõna otseses mõttes ennast hävitav tegevus ehk omaenese mõõk, mis jalust niidab.


Eelmine
Ära lase ühel aspektil mõjutada tervet elu – sea endale sisemised piirid
Järgmine
Sõlmpunktid aitavad avada meile meid endid

Lisa kommentaar

Email again: