Mis määrab kõik selle mis on?
Ükski silmapilk ei toimuks, kui see poleks määratud selle poolt, kes määrab kõik. Selleks, et määratust kogeda, tuleb sukelduda määramatusse.
Ükski silmapilk ei toimuks, kui see poleks määratud selle poolt, kes määrab kõik. Selleks, et määratust kogeda, tuleb sukelduda määramatusse.
Vägivaldne inimene peegeldab alati kodukahjustust, mis ta on saanud varajases lapsepõlves. Sügavale tema hinge põhja on kinni jäänud ja juurdunud viha.
Kõik olemuslikud jõud, mis maailmas täna eksisteerivad, omavad teatud arengulist mõtet. Inimesel paraku, tuleb siiski ära tunda, milline jõud millise nähtuse taga on ning valida tõetunnetusest lähtuvalt oma tee.
Oluline on keskenduda oma teele ning mitte minna välisega kaasa. Tõuse nähtuste kohale, ära ole nende sees.
Mõnikord on tark oma projekti või eesmärgi poole rühkimine peatada kui sisemist "energiatoidet" ei ole. Teinekord, vastupidi, tuleb jätkata. Vastuse, mida teha, annab küps enesetunnetus.
Ükskõik mis ümberringi toimub, tuleb jätkata oma teed. Ootamatud olukorrad ei ole ootamatud meie hinge, vaid ainult meele-mõistuse jaoks.
Reeglina peetakse eneseteostuseks midagi, mis avaldub nähtavas maailmas – need on välised viljad. Inimene võib teostada ennast ka läbi seesmiste viljade kasvatamise.
Väljakutse on meid vormiv jõud, mis aitab meil ellu viia meie tõelisi eesmärke, isegi siis, kui tundub, et takistused viivad meid meie peateelt kõrvalteedele ekslema.
Parem enesetunne võib olla meil hetkede kaugusel, meil tuleb muuta viisi, kuidas me mingisugust olukorda või situatsiooni vaatame.
Lahendusi ei peaks inimene ootama väljastpoolt, uueks tuleb saada sisemiselt, ainult nõnda on võimalik isikliku elu kriis seljataha jätta.
Oleme varasemalt kirjutanud, et protsess, milles inimkond hetkel on, tähistab kollektiivse alateadvuse nähtavale tulekut, ja see ei pruugi olla meeldiv. See, kuidas inimesed sellega toime tulevad, sõltub nende vaimse arengu tasemest.
Selleks, et kõrgem inspiratsioon läbi meie voolama läheks, peame vabanema kontrollivajadusest ning kohtuma (tunnistama) oma sisemise ebaturvalisusega.
Surutis, mis viimased nädalaid inimesi on vorminud, kaotab oma jõu ja inimkond astub suurema hingeenergiaga sammu edasi.
Meil tuleb mõista, mille üle meil on meelevald ja mille üle mitte. Kui kogeme pettumust, ükskõik milles, siis oleme langenud illusioonidesse, tahame kontrollida seda, mis ei kuulu meie kontrolli alla.
Lähisuhe saab uue hingamise kui tullakse välja kaassõltuvusest teineteise osas. Ka kõiksugu nähtavatest ja nähtamatutest mugavustsoonidest on vaja välja tulla, iseenda sees ja oma elus.
Kõige õnnelikumatel inimestel ei ole tingimata kõigest kõige paremat, nad lihtsalt võtavad parima kõigest, mis nende teele satub.
Tee oma elu korda, see on igaühele jõukohane, ühteaegu nii õigus kui ka kohustus. Kõigepealt korrasta oma sisemaailm.
Vabandused, miks me midagi teha ei saa või ei suuda, hiilivad meie juurde vaikselt, märkamatult. Ükskõik kes sa oled, ükskõik kus sa oled, võta vastu tugev sisemine otsus ja astu oma vabandustest välja, sest su elul pole mitte sittagi viga.
Inimene peaks paaril korral aastal paastuma. Paastu suurim vaenlane on vaimne laiskus - inimesed on oma harjumuste orjad.
Tervis ei ole ühesuunaline tänav, kuhu sattudes ei saa ümber pöörata, tagasi sõita või äärmisel juhul tagurdada. See on alati kahesuunaline tee. Haiguslikest ebakõladest on võimalik välja tulla. Selleks aga tuleb ette võtta muutuste tee.
Kõige parem lakmustest mehe jaoks on lähisuhe – kuidas ja mil viisil ta selles olles käitub, näitab ära, kes ta tegelikult on.