Süstida või mitte ? 2.osa

Süsti tegemine ei too inimesele südamerahu, vaid kisub alateadvuses pesitsenud surmahirmu läbi ümbritsevate sündmuste esile. See on inimese jaoks, kes pole iseendaga tööd teinud (ja ka neile, kes on!) suur väljakutse eriti kui hingejõudu sellega tegelemiseks napib.

Süsti saanud inimeste üldine nimetaja (kui võtta fookus kõige leebematele mõjudele) on raskustunne ja vähenenud elujõud, energia puudus. Miks see nii on? Inimese füüsis saab oma laengu, jõu tegelikult vaimust, mida vahendab füüsilisele tasandile hing (sealt tuleb mõiste hingejõud). Kui ühendus vaimuga (ja tegelikult kogu vaimuilmaga) on vähenenud-tuhmistunud, siis inimene ei saa piisavalt energiat ehk tal on "patareid" pidevalt nö pooltühjad. Kui eluenergia väheneb, kiireneb vananemine ehk kogu küsimus on inimese hingeenergias ja kogu trall on aegade algusest peale käinud selle ümber. Muud siin ei ole. Mis on inimese ülesanne praegu? Lihtne. Tunda ära (näha läbi) jõud, mis talle mõjuvad, näha nähtava taha. Kõik. Ja sellele vastavalt teha oma valikud.

Inimese esmaseks relvaks kõikide tõvede vastu on toores toit ja paast. Tuleb pöörduda Jumala apteegi poole, tema kui toiduvalmistaja poole ja tema toit pole kunagi olnud kuumtöödeldud. Toore söömine suurendab inimese eluenergiat, füüsilist sooritusvõimet, väheneb unevajadus ja suureneb loomulikul teel võime tulla toime kõikvõimalike kiirgusväljadega, mille sees me igapäevaselt elame.

Mida teha, kui oled süsti saanud ja kahetsed, et sellise valiku tegid?

Siin on kaks tasandit millega tuleks tegeleda – füüsiline ja energiainformatiivne. Esimene asi, kui tervis kannatab, tuleks minna toortoidule või siis kerguselt sellisele toitumisele, mis tänasest olukorrast lähtudes on meie isiklikuks võimete piiriks. Paastu võiks teha vähemalt kaks korda aastas 40 päeva korraga. See loob fooni, et terve inimese aastaring möödub keskmisest kergema toidu söömise tähe all. Paast suurendab eluenergiat ja seda on meil vaja selleks, et iseendaga ja eluolukordadega paremini toime tulla. See võimaldab meil vabaneda maitseelamuste orjusest.

Teine tasand on energiainformatiivne. Siin on esimeseks sammuks enesesse süüvimine, arusaamine seni tehtud valikute tegelikest põhjustest (alateadlikud hirmud, haavad, karma-patt ehk kõrgema tahte vastu minek jne), palve-meditatsioon, soov olukorda muutust tuua on siin esmaseks verstapostiks. Seda milles oled, tuleks vaadelda kui tagajärge. Sealt edasi läheb kõik individuaalset rada mööda ja üldisi juhiseid anda on keeruline.

Inimeste rahustamiseks võime öelda, et juhuseid pole olemas. Kui on antud väljakutse, peab järelikult (kõrgema abiga) olema ka võimekus sellega toime tulla. Tee on ühtviisi valla nii tarkuseks kui ka rumaluseks. Tuleb valida kõrgem tee.PS. Me ei põlga Katku Kojas ära ühtegi inimest, armu jõud on suurim kõigest.
Eelmine
Segased ajad saavad jätku - juhtimiskriis süveneb
Järgmine
Intuitsioon juhatab su järgmist sammu

Lisa kommentaar

Email again: