Süstida või mitte?

Sellel postitusel on 1 vastus

Laias laastus võib öelda järgmist – inimene, keda ei huvita elu sügavam olemus, kõrgemad maailmad, vaimne areng, metafüüsika, kes on huvitatud ainelisest heaolust, maistest positsioonidest, kes on hirmu ja paanika meelevallas – minge vaktsineerige. Kes seda aga ei ole, ärge minge.


Elu meie ümber on informatsiooniline, mitte aineline. Just sellest vaatepunktist tuleks elule vaadata. Sellest lähtuvalt asetuvad kaalukausid vaadeldavas küsimuses teise kohta. Ja see on see, millest asjade maailmas elavad inimesed aru ei saa.

Vaktsiin on informatsiooni blokeerija. See on tehisliku (ehk tegemist ei ole Looja loominguga) informatsiooni sisestamine inimese infovälja. Kogu küsimus selles taandub tegelikult sellele, millist informatsiooni ta blokeerib. Mida ültleb vaimusilm vaktsineeritud inimese kohta? Töös inimestega võime täheldada ennekõike kahte aspekti: tuhmistub MINA-tunnetus ehk inimesed nö ei saa iseendaga (hingetasand) kontakti, lisaks on nähtav tume vari inimese auravälja ümber – inimese kiirgus väheneb. Kui väheneb kiirgus, väheneb elujõud ja energia. Ehk põhiline muutus toimub informatsioonitasandil, sellele muutusele reageerib inimese energiatasand ning viimase muutusele reageerib füüsis.

Osaliselt on vaktsiin nagu antidepressant – ta keerab inimese tundlikkuse maha, kuid hingehaavu ta terveks ei tee. Pigem hakkavad probleemid ajapikku akumuleeruma ning otsima väljapääsu muude hädade kaudu.

Inimene, kes saab oma informatsiooni viie meele vahendusel, kellel ei ole arenenud kõrgem tunnetus, on eesootavatel aegadel keerulises olukorras, sest tõde on vaja ebatõdedest eristada. See eristamine peab toimuma individuaalselt, mitte kollektiivselt kellegi ütlemise või ütlemata jätmise kaudu. See on iga hingava inimese isiklik ülesanne.


PS. Me ei põlga Katku Kojas ära vaktsineerituid inimesi, armu jõud on suurim kõigest.
Eelmine
Probleem kui sinu kutsumuse allikas
Järgmine
Armastatud inimese surm

1 vastus

Mulle väga meeldis see teie kokkuvõte vaksineerimisest ja usun siiralt,et peab olema äratundmine oma otsuste tegemisel.Tänan. Merike, 20. juuli 2021

Lisa kommentaar

Email again: