Sildid:

Ravimeid tuleks vaadelda kui informatsiooni

Kes manustavad endale ravimeid või vaktsiine, peaksid olema teadlikud, et ennekõike mõjuvad need inimese peenkehadele ning kõige vähemal määral füüsilisele kehale. Kui viimases ilmnevad ravimi manustamise järel kõrvalmõjud, tähendab see seda, et peenkehades on kahjustus ulatuslik.

Ravimite "jäljed" inimese informatiivses süsteemis võivad püsida aastaid ning avalduda hiljem erinevate sümptomite kaudu. Tihtilugu ilmuvad need sümptomid ootamatult ning neile ei leita tavaliselt pragmaatilist-loogilist seletust. Jah, tegu võib olla ka karmalise sõlmpunktiga, mille ilmsiks tulek tähendab seda, et inimesel tuleb sellega hakata reaalselt tegelema. Ka karmalised probleemid, olgu siis füüsises või eluolus, ilmuvad ootamatult ning nendega tegelemine on suurem väljakutse.

Inimene ei ole tahke nähtus, vaid informatsiooniline. Kõik, mida inimene endasse manustab on seda samuti. Info saab inimese süsteemis liikuda kahesuunaliselt – füüsisest peenkehadeni ja viimastest tagasi füüsiseni. Kui füüsis kahjustub, kahjustuvad ka peenkehad. Ebakõlad peenkehades avalduvad ka alati füüsises jne.

Kõige olulisem on inimese puhul aga tema MINA-tunnetus. Selle kaudu avaldub kõrgem, inimeses olev jumalik säde siin maailmas. Sellise inimese energiaväli on võimas ja tugev, tal on ühendus selle sädemega iseendas. Kui see ühendus on tugev, on inimene teadlik oma ülesannetest siin elus viies ellu (läbi oma isiksuse/persona) kõrgemat plaani siin maailmas. See inimene on oma annetega teiste inimeste teenistuses.

Inimene, kelle MINA-tunnetus on nõrk, otsib vastuseid valdavalt nähtavast maailmast. Tema põhiülesanne on tugevdada oma MINA-jõude.

Tuhmistunud MINA-tunnetusega inimene, kelles ei avaldu jumalik säde, kaotab ennast elumere lainete keskel ära. Kuna vaba tahe eksisteerib, ei too teda ükski muu jõud peale kannatuse eksiteedelt tagasi.

Parimal juhul on selline inimene mõistusest lähtuva vaimsusega ehk kõrgemad maailmad on tema jaoks teoreetilised nähtused, mitte kogemuslikud.Pane ennast kirja naise ja mehe metafüüsika suvisele loeng-praktikale (
19. juuni, 24. juuli, 21. august). Kohtade arv piiratud. Lisainfo ja registreerimine elli@kaksikleek.ee

Eelmine
Väliseid takistusi pole olemas, on vaid sisemised kõrvalepõiklemised
Järgmine
Milleks mulle mees kui ise hakkama saan?

Lisa kommentaar

Email again: