Sildid:

Kuidas tasakaalustada nais – ja meesaspekti iseendas

Kõigepealt peab muutuma informatsioon, viimane tekitab energiamuutuse inimese süsteemis millest omakorda muutub füüsis või elukogemus.

Tegelik muutus peab alati olema kolmetasandiline. Ei piisa sellest kui muudame füüsist, ei piisa kui muutub inimese energia (nt tervendamise, käte pealepanemise käigus), muutus peab ulatuma informatsiooni tasandile, sest viimane on energia allikas. Ehk peab igati paika mõte, et alguses oli sõna ja see oli Jumala juures. Sõna on informatiivne tasand (nagu ka mõte), see loob energia ja viimane on allikaks kõigele nähtavale.

Olen varasemalt kirjutanud, et nähtus, mida me inimeseks olemiseks peame, on ennekõike pildilise teadvuse kogemine ja et iga inimene elab sõna otseses mõttes omas maailmas. Kui vaadelda inimest, siis ta on nagu film, kus on dominantsed episoodid. Need episoodid kujundavad inimese elu sõltumata sellest, kas inimese meel/mõistus seda kogeda soovib või mitte. See informatsioon viib inimese ikka ja jälle sarnaste, korduvate elusituatsioonide juurde ehk tal ei õnnestu elumustritest välja murda, kuigi ta võib neid isegi enesele teadvustada. Kõige ehedamalt avaldub see ehk inimese lähisuhtes, sest see on kõige lähem peegel kuhu inimene alalõpmata vaatab.

Elame tugevate naiste ja nõrkade meeste ajastul. Naiste tugevus on tegelikkuses nende nõrkus – vajadus kontrollida, juhtida (nt oma partnerit) ning usaldamatus elu suhtes. See kõik sünnitab neis suurel hulgal rahulolematust - kõigepealt ümbritseva suhtes ja seejärel iseenda suhtes. Sünnib emotsioonide kaskaad, mis päädib erinevate isudega, areneb välja emotsionaalne kurnatus, sealt sünnib tasakaalu puudumise tõttu ülekaal ja viimasest sünnib kibedus. Nii kujunebki välja kibedaid vilju kandev naine.

Meeste nõrkus maisel tasemel väljendub ennekõike selgrootuses, rafineerituses, sisemise jõu ja tahte puudumises. Mehed surevad ärakorraldatud lapsepõlves alustades käimistoolidest, korraldatud mängu – ja vabaajast ning lõpetades rafineeritud, ülemagustatud toiduga. Kui lisada juurde veel digimaalm, saame me lombakate (poiss)meeste armee, kes heal juhul on suutelised armuseiklusteks aga mitte täisväärtuslikuks pereeluks. Poisslaps peab kogema piirsituatsioone (kogema tundmatut, hirmu, pinget, proovima oma füüsilist jõudu jms) see on mehelikkuse algallikas. Meeste nõrkus on alati nende emade küsimus.

Lombakus ei ole loomulikult füüsiline, vaid ennekõike informatiivne. Nimelt ei ole lombakal mehel välja arenenud keha vasaku poole energiainformatiivne struktuur ehk inimene võib olla täisealine, kuid see osa on energiainformatiivselt alles lapse või teismeeas. Seetõttu ei käsitle tervendusseanss mitte lihtsalt välist olukorda, sümptomitega tegelemist, vaid informatsiooni muutmist inimeses eneses, et taastuks loomulik tasakaal.

Mida mehelikum on mees, seda naiselikum on tema bioinformatiivne väli. Mida naiselikum on naine, seda mehelikum on tema bioinformatiivne väli. Seetõttu saabki mehelik mees naiselikule naisele turvaliselt mõjuda. Muul juhul mitte.

Inimese sisemine täiuslikkus saavutab uue taseme kui piir negatiivse ja positiivse vahel tema maailmas kaob. See tähendab seda, et kui tumedus ja heledus ühte sulavad, muutub inimese sisemaailm igavikuliseks. Selline inimene muutub põhjatuks. Põhjatu inimene on teiste jaoks alati arusaamatu, sest nad ei suuda sellist inimest oma isiklikus elusüsteemis kategoriseerida, paigutada. Inimest, keda kusagile paigutada ei saa, kes ei mahu ühegi kategooria alla, saab nimetada müstikuks.


Pane ennast kirja naise ja mehe metafüüsika suvisele loeng-praktikale 24. juulil. Teemaks esivanemad, ülekanded ja mõjudest vabanemine. Kohtade arv piiratud. Lisainfo ja registreerimine elli@kaksikleek.ee
Eelmine
Haiguste psühhosomaatilistest tagamaadest – artriidi näide
Järgmine
Lähisuhete väljakutse on seotud minevikupärandi mitte olevikuhetkega

Lisa kommentaar

Email again: