Kuidas minna vastu sügisele

Allpool seitse mõtet, mida enda sees hoida kui sügis uksele koputab.

Esiteks, ära karda tegutseda kui olukord nõuab, samas ära karda olla ka tegemata. On tark lasta olukorral enese juurde tulla, ära hakka ette rapsima või üle mõtlema. Teadmine sünnib alati teadmatusest, nii iga kord.

Teiseks, kui elad linnas ja sul on võimalik minna maale, mine sinna, kasvõi nädalavahetusteks. Kui oled harjunud mugavustega, siis mõtle, mis on sinu tõelised vajadused, mitte elu kattevarjud.

Kolmandaks, muuda oma toitumist. Katseta uusi asju. Vaata, kuidas su keha sellele reageerib. Kui me muutume tundlikumaks, märkame, et toit on seotud mõtetega mida mõtleme ning et toit võib olla "rahulik" ja "kiire" jne.

Neljandaks, ära tõesta kellelegi midagi, aga jää oma printsiipide ja tõekspidamiste juurde. Tea, et kaalukausid võivad tänases maailmas kiiresti muutuda.

Viiendaks, leia üles oma mina-rütm – sulle sobilik päeva ja nädala rütm. Kõlab ehk naljakalt, kuid kindel rütm aitab sul püsida tervem ja tasakaalukam. Püsi oma rütmis ja tempos.

Kuuendaks, vali oma ellu rohkem seda, mis on õige, mitte seda, mis on lühiajaliselt kasulik. Kõlab lihtsalt, aga tegelikkuses tranformeerib selline käitumine su elu täielikult.

Seitsmendaks, kasuta neid tööriistu ja võimalusi, mis on sulle täna antud, oma parima teadmise valguses. Ära ole ohver, sõlmi rahu mõistetega "oleks" ja "võiks", "teeks" jms.


Eelmine
Tugev immuunsüsteem sõltub eeterkehast
Järgmine
On annete avanemise ja tõeliselt elamise aeg

Lisa kommentaar

Email again: