Kasuta sõna jõudu!

Inimesel on meelevald kasutada sõna jõu väge korrastamaks oma elu. Sõna on kui pide, mis annab sisemise jõu tulemaks toime ümbritsevaga.

Sõna kasutamine on maagiline tegevus, mis rutiinselt korrates loob. Sõna saab kasutada erinevates olukordades, näiteks kaitsemaagias. Kaitsemaagia toimib koos usuga, et maailm (Suur Vaim, Looja, Jumal – ükskõik, millist nime kasutad) oma algses olekus on hea.

Selleks, et Looja sai luua, pidi tal olema vaba tahe. Kuna inimene on tehtud tema näo järgi, on ka inimesel vaba tahe. Viimane tähendab seda, et ka kurjusel on võimalus eksisteerida. Inimene peab head ja kurja tundma õppima, et läbi oma isikliku tõetunnetuse ehk läbi jumaliku alge/sädeme eneses valida tee. See, vähemalt teoreetiliselt, võib tähendada vastuollu minemist maiste seadustega, sest ennekõike on inimene kõrgema teenistuses. Maised seadused võivad olla mõistlikud aga need võivad olla ka kurjast. Inimene peab selle ära tundma. Näha läbi ja ära tunda on praeguse aja peamine ülesanne. Ebaselge aeg nõuab vaimset distsipliini. Üks osa vaimsest distsipliinist on näiteks regulaarselt tegeleda palve/loitsumisega/lausumisega. Distsipliin tähendab ka seda, et meie päev võiks sisaldada kindlat ja korduvat rituaali. Tasub teada, et sõnal on seda suurem jõud, mida puhtam on selle ütleja.

Allpool on kirjas read, mis mõjuvad inimesele tervendavalt. Kasutage seda.


Teen tahte väljendi Algsele Loojale,

soovin puhastada oma informatsioonivälja triaatrilise energiaga;

teen tahte väljendi Algsele Loojale,

soovin korrastada oma füüsilist keha triaatrilise energiaga;

teen tahte väljendi Algsele Loojale,

soovin korrastada gravitatsioonivälja läbi

Algse Looja armastuse energia.

Minus valitseb Jumalik kord ning harmoonia.


Eelmine
Muutuv maailm (audio)
Järgmine
Ülendumine läbi kannatuse

Lisa kommentaar

Email again: