Igal asjal on oma õige aeg

Mõnikord on tark oma projekti või eesmärgi poole rühkimine peatada kui sisemist "energiatoidet" ei ole. Teinekord, vastupidi, tuleb jätkata. Vastuse, mida teha, annab küps enesetunnetus.


On oluline vahet teha, kas loobutakse eesmärgist, projektist, suhtest omaenese psüühilisest suutmatusest (ebaküpsusest) või on otsuse aluseks läbitunnetatud tarkus. On võimalik täheldada, et näiteks suutmatuseid suhtes toime tulla põhjendatakse hingelepingu lõppemisega, kus esimeste raskuste tekkimisel joostakse erinevates suundades. Põhjused on aga tavaliselt inimeste emotsionaalkehades (kus elavad lapsepõlve varjud) ning astraalkehades (kus elavad inimeste kiusatused). Tasakaalutused emotsionaalkehas löövad inimese esmalt tasakaalust välja, kui viimane on juhtunud, astuvad areenile astraalkeha kiusatused, mis meelitavad inimest minema kergema vastupanu teed. See tuleks teadvustada, läbi näha ning sellele teele mitte minna.

Lähisuhtes käiakse mitmeid kordi läbi allilma. Allilmas käik on vaimse küpsuse allikas, proovikivi. See on inimhinge süvendav jõud. Täpselt sama võib öelda iga haiguse kohta – see arendab ja süvendab. Oru põhja läbimine on armastuse õppimise tee, kus inimese kandjaks on just toosama armastus.

Samas, kui sul ei ole energiat tegeleda projekti A või B-ga, kui selle tegemine toimub sisemise sunni kaudu, tundega et pean, tasuks kaaluda projekti ajutist katkestamist või lõpetamist. Enda tegelike valikute ning (elu)motiivide tuvastamine on oluline. On üpris sage, et teisi inimesi aidatakse, eesmärke seatakse või projektidega alustatakse oma isiklikest hirmudest lähtuvalt.

Kui vaim tuleb peale ehk aeg on õige, teeb inimene asjad ära päeva-paariga selle asemel, et läbi sunni tegeleda asjaga nädalaid ning kuid või isegi aastaid.

Eelmine
Toetu usaldusele
Järgmine
Inimest, kes ei ole muutusteks valmis, ei peaks aitama

Lisa kommentaar

Email again: