Alateadvuses paljastuvad inimühiskonna tegelikud peremehed

Alateadvuse nähtavale tulek tähendab, et inimene hakkab tähele panema võõraid mõjutusi, ebakõlalisi ideid ning mõtteid, mis tema olemusega kokku ei lähe ning oma valikute tegemisel ütleb ta nendest lahti.

Selleks, et inimkond saavutaks enesejuhtimises uue taseme, on vaja jõuda tegelike jõujoonte tundmaõppimiseni. Inimese käitumine kujuneb mitteteadvustaud informatsiooni alusel. Sellest, et midagi valesti on, saadakse aru vaid ebakõlalise kogemuse kaudu, samas on inimesel täna veel üpris vähe jõudu, energiat, et põhjuste sabast kinni saada, valdavalt lepitakse kosmeetiliste muudatustega, tõelistele tõeotsingutele suunduvad vaid väga julged või palju elus kannatanud inimesed. Kannatus, nii vaimne kui ka füüsiline, eriti kui seda kogetakse lapsepõlves, treenib inimese sensitiivseks, kuna neil puudub võimalus olukorrast välja astuda. Seega omandavad need inimesed lisaks oma loomulikule tundlikkusele ekstrasensoorse taju kuna nad on sunnitud ümbruskonda ja teisi inimesi pidevalt tunnetama. Seega on need inimesed läbinud karmi kuid vajaliku "treeningu", mis hakkab nende kasuks tööle hilisemas elus.

Kõige raskem on oma arengus sammuda inimestel, kellel on olnud muretu lapsepõlv, kellel on täiskasvanueas enamik peamisi põhivajadusi rahuldatud, kelle teekond on olnud sirge ilma suuremate tõusude ja mõõnadeta. Iga hingelise kriisi ülesanne on viia inimene arengus uude kvaliteeti.

Viimased poolteist aastat, mil inimesed on olnud väga tugeva psühholoogilise surve all, on avatud suuremal määral ka inimeste alateadvus ehk see on ligipääsetavam kui iial varem. See olukord, kui inimene just hirmude alla ei mattu, annab ligipääsu seni inimeses varjul olnule. Kollektiivset reaalsust juhitakse heli kaudu, viimane loob kujundid ning need omakorda loovad mõttevorme ja reaalsust. Seega peab inimene kõigepealt ligi pääsema temas peituvatele kujunditele, et muutuks kogemus iseendast ning ümbritsevast.


Eelmine
Kuhu paigutada oma finantsvahendid?
Järgmine
Tunne iseennast, siis tuntakse sindki

Lisa kommentaar

Email again: