Kes te olete? 

Oleme selgeltnägijatest abielupaar, aitame inimestel lahendada nende eludes olevaid probleeme, olgu nendeks tervis, suhted, eneseteostus, vaimne areng jms.


Kuidas te inimestega töötate?

Töötame inimestega põhjuslikkuse tasandil ja vaatame, mille tõttu on sümptomid tekkinud (suhetes, tervises, eneseteostuses, vaimsuses), leiame üles probleemide algpõhjused ja harutame need lahti. Nõnda toimub inimese elus muutus - nad tervenevad.


Milliste küsimuste ja probleemidega saavad inimesed teie poole pöörduda?

Meie poole pöörduvad inimesed tervise, suhete, eneseteostuse ja vaimse arenguga seonduvate küsimustega. Inimesed on läbi aegade otsinud vastuseid elu jooksul tekkinud küsimustele ja meie vahendusel nad need ka saavad.


Kui kaua kestab üks seanss ja palju see maksab?

Üks individuaalseanss kestab tavaliselt 1,5 tundi. See on üks-ühele töötamise puhul kõige optimaalsem ja efektiivsem aeg selleks, et toimuks muutus. Vastuvõtutasu on vabatahtlik annetus vastavalt inimese võimalustele.


Millal ja kus te inimesi vastu võtate?

Võtame inimesi vastu esmaspäeviti, reedeti ja laupäeviti 9.00 kuni 19.00 Kesk-Eestis (Mäo) Katku Kojas.


Kas kõik inimesed, kes teie poole pöörduvad, saavad abi?

Suur osa inimestest saavad abi. Keeruline on aidata inimest, kes toetub oma elus vaid välisele ja ootab, et keegi teine teda korda teeks nii, et ta ise midagi endas muutma ei peaks. Ei saa aidata inimesi, kellel puudub sisemine motivatsioon areneda, kes soovivad jätkuvalt mugavusmudas edasi toimetada ning ei võta oma elu ja kogemuste eest vastutust.